FIRMA RODZINNA, PONAD 15 LAT DOŚWIADCZENIA.

O nas

Firma

Firma AtlantiSystem.pl od 15 lat specjalizujemy się w budowie i sprzedaży wszelkich obiektów z płyt warstwowych od budek wartowniczych, kiosków, pawilonów handlowych, sklepów, garaży, myjni samochodowych, itp. Wszystkie nasze obiekty są całoroczne ocieplone i posiadają gwarancję. Nasza firma ma ogromne doświadczenie oraz wykfalifikowaną kadrę montażystów. Obiekty są wykonane w nowoczesnych formach. Oferowane produkty są budowane na potrzeby i zlecenia klienta a świadczone usługi są na wysokim poziomie. Oferujemy transport na terenie całego kraju oraz na terenie Unii Europejskiej.


W naszej ofercie posiadamy wartownie od ręki na sprzedaż jak i wynajem. Zdjęcia poglądowe można znaleźć na naszej stronie www.AtlantiSystem.pl

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Technologie

Na płytę warstwową składają się dwie lub trzy warstwy materiału, zespolone w jedną całość. Zewnętrzną warstwę stanowi blacha o grubości 0,5 mm, dodatkowo pokryta powłoką z plastizolu lub poliestru. Przestrzeń między nimi wypełnia – w zależności od przeznaczenia – styropian samogasnący odmiany PS-E, FS-15.

Płyty dostępne są w następujących grubościach: 60, 75, 100, 150, 200, 250 mm, jedno- i dwustronne (jednostronne od 100 mm w górę). Występują odmiany ścienna i dachowa.

Główną ideą naszego systemu było stworzenie produktu spełniającego największe wymagania współczesnego budownictwa: estetyczny wygląd, szybki montaż, oszczędność, uniwersalność i małe koszty lekkiej obudowy budynków. Płyty charakteryzują się dobrą izolacyjnością termiczną, akustyczną oraz dużą odpornością ogniową.

Znajdują doskonałe zastosowanie do budowy: hal, magazynów, przechowalni, dojrzewalni, chłodni, mroźni, itp. Także jako idealne pokrycie dachów, na przykład: ferm kurzych, kaczych, wylęgarni drobiu. Nadają się do wymiany pokryć dachowych obiektów z wykorzystaniem już istniejących konstrukcji.

Rodzaje płyt warstwowych:
  • z rdzeniem styropianowym
  • z rdzeniem z wełny mineralnej
  • z okładzinami niestandardowymi